poniedziałek, 13 października 2014

2014 - Murmansk (XI)

Zastanawiałem się, dlaczego tak mi się podoba na tym Nordkappie i w najbliższej okolicy. Chodzi o swoistą krzyczącą absurdalność tych miejsc oraz o jedną z najfajniejszych przestrzeni, jaką kiedykolwiek widziałem. Bardzo dużo tutaj niczego. Takie dosyć ostateczne miejsce ;-)

I have been wondering what is so cool about Nordkapp and surrounding places. Well, I think it's all connected with screaming absurdity of those places and also awesome space, one of the best I ever saw. A lot of nothing here. Quite ultimate place ;-)


Jedziemy na wschód, w stronę Rosji. Mamy ostatnich 300-350km pzrejazdu przez Norwegię. Pogoda niesamowicie dopisuje. Sporo oczekiwałem od tej części Norwegii i nie zawiodłem się. 

We're going east, towards Russia. Last 300 or 350km to pass through Norway. Weather is just awesome. I have been expecting a lot from this part of Norway and it really was superb.


W sumie nieraz jedziemy do późna w nocy. Słońce nie zachodzi. To jest naprawdę czad ;-)
Many times we rode at night. But sun never goes down here. It's just marvelous ;-)


Norwegia to jedno z moich ulubionych państw, nie ukrywam ;-) Mam nadzieję znowu tu kiedyś powrócić. Dobra, teraz pora na Rosję.
I will not try to hide the fact that Norway is one of my favorite countries. I hope to be back someday. Ok, now let's talk about Russia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz