niedziela, 21 czerwca 2020A więc zaraz po powrocie z Nordkappu Afryczka poszła z przebiegiem 24175km na pierwszy duży serwis. Najważniejsze dla mnie było to, że zgodnie z oczekiwaniami zawory trzymały w normie. Jesienią wziąłem tydzień urlopu i wraz z pewnym pragnącym zachować anonimowość jegomościem bujaliśmy się po okolicach Cieszyna. Kto by pomyślał, że to malutkie pojemnościowo Kawasaki ma tak atomowe przyspieszenie....W drodze powrotnej pierwszego dnia wyszło chyba ponad 1300km (Cieszyn-Belgia). Ogółem motor świetnie się spisał podczas takiej krótkiej szybkiej traski. On chyba w tym się czuje najlepiej, a ja też.

Potem zrobiło się nieco dziwnie. Najdłuższy dzień roku 2020 miałem spędzić kilka tysięcy km stąd, z wiadomych przyczyn tak się nie stało. Zacząłem zatem zwiedzać Anglię! Najpierw park narodowy Exmoor i byłem zachwycony! Oprócz pogody, bo upały zmuszały do wstawania wraz ze świtaniem i powrotem najpóźniej koło pory obiadowej.
Następnie Dartmoor. Równie wspaniale.A na sam koniec w sumie dla mnie spore zaskoczenie o nazwie Cheddar Gorge. Wspaniała okolica i wszystko raptem pół godzinki od domu!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz